הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

בניית דק על בטון

המחסור החמור במים בישראל, הוליד פתרונות יצירתיים רבים. אחת מהן היא בניית דק על אדמה כאשר באופן כזה חלק מהגינה או אפילו הגינה כולה הופכת להיות מרוצפת ולא דורשת יותר השקיה. אך מהר מאוד גילו כי מה שטוב לגינות, טוב גם עבור בטון. התוצאה המרשימה, האסתטית והנוחה של בניית דק בגינות, הובילה לביקוש של בניית דק על בטון. אך חשוב לדעת כי בניית דק על בטון דורשת הבנה והיכרות טובה עם סוגי העץ השונים שיוכלו להתאים למטרה. לכל סוג של עץ ישנן התכונות הייחודיות שלו ולפני בניית דקים ופרגולות יש ללמוד היטב מה יתאים ולאיזו מטרה.

בניית דק על אדמה

כאמור, בניית דק על אדמה למעשה חוסכת הרבה מבחינת תחזוקה. אין צורך להשקות ואין כל צורך בתחזוקה של השטח המרוצף. מלבד החיסכון במים, יש גם את היתרון של מראה אסתטי‏ ‏ונעים לעין במיוחד כאשר בוחרים לשלב את הדק בתוך השטח של הגינה. אם זה בשביל בצדי הגינה ואם זה סביב בריכה או ג'קוזי שמוצבים בגינה ועוד.
 

מלבד זאת מדובר בחיפוי שהוא מאוד נעים למדרך כף רגל והוא למעשה משדרג את הגינה גם מהבחינה הפרקטית.
אך מה שהכי חשוב לזכור ולדעת הוא כי בניית דקים ופרגולות ובמיוחד אם מדובר בנושא של בניית דק על בטון, חשוב לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע מומחים - כדוגמת אקסטרפארק - המכירים היטב את העבודה ויודעים להתאים את החומר הנכון ולבצע את ההתקנה ואת בניית דק בצורה הכי מקצועית ונכונה. כי בניית דק על בטון בהחלט דורשת ידע מקצועי ומומחיות.

בניית דקים ופרגולות

כשמדובר בנושא של בניית דקים ופרגולות, בניית דק על בטון או בניית דק על אדמה, חשוב לזכור ולדעת כי אם העבודה לא תתבצע בצורה הנכונה, היא לא תוכיח את עצמה לאורך זמן. חשוב שהצוות המבצע יכיר את ההבדלים בין בניית דק על בטון לבין בניית דק על שטח של גינה. כך גם עם הפרגולות. חשוב להכיר את הטכניקות השונות ואת הפתרונות לצרכים השונים.

בניית דק

באופן כללי, חשוב לזכור כי בניית דק על בטון שונה באופן מהותי מ בניית דק על אדמה. בניית דק על בטון מתבצעת באמצעים אחרים לעומת בניית דקים ופרגולות בשטח לא מרוצף ולא מחופה.

לצורך בניית דק או פרגולות, על כל שטח שלא יהיה, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים.

אקסטרפארק – זוהי הכתובת!
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו