הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

בניית מדרגות עץ

בבתים פרטיים רבים ישנו גרם מדרגות המוביל למפלסים העליונים של הבית. המדרגות הם צורך טכני, אך אפשר להפוך את המדרגות הללו לתכשיט וקישוט של הבית. בניית מדרגות עץ בשיטת בנייה קלה זהו פתרון מעולה עבור מי שמעוניין לשדרג את המראה של הבית ולהפוך את המדרגות שהוא נאלץ להקים בביתו, למוצר של 'לכתחילה'. בניית מדרגות עץ בבית אמורה להתבצע על ידי מומחים המתמחים במיוחד בסוגיה של בנייה בעץ. רבים בוחרים לשלב בבית גם בניית דק עץ, כך המדרגות משתלבות באופן נפלא יחד עם הדק והעיצוב הוא מושלם.

בנייה בעץ

בנייה בעץ זוהי אומנות של ממש. לא כל אחד שיודע ליצור רהיטים בעץ, יידע גם לבנות באמצעות העץ את העבודות השונות כמו בניית מדרגות עץ או בניית דק עץ. כי כאשר מדובר בתחום של בניית מדרגות עץ בשיטה של בנייה קלה, יש צורך בידע מקצועי איך וכיצד ליצור את המדרגות הנוחות לשימוש מצד אחד, אך בטיחותיות וחזקות מצד שני. כמו כן חשוב לזכור כי התחזוקה של המדרגות גם כן עשויה להקשות על בני הבית וחשוב לבחור את חומרי הגלם שידרשו הכי פחות תחזוקה וטיפול. אנשי המקצוע של אקסטרפארק העוסקים בתחום, הם אלו שייטיבו לתת את המענה המושלם.
 

בניית דק עץ

במקומות רבים אנחנו פוגשים היום בניית דק עץ. בעיקר מוכר לנו הדק מחצרות, גינות, מתחמים של בריכות וכדומה. כאשר משלבים במקום גם בניית מדרגות עץ, העיצוב הופך להיות מושלם ונעים לעין.

המראה הטבעי של העץ כאשר הוא משולב באזורים הכי קרובים לטבע, כמו גינות עם צמחיה, הרי שהאפשרות של בניית מדרגות עץ בשיטה של בנייה בעץ, היא האפשרות הכי מתבקשת והכי טבעית – תרתי משמע. מדובר בשיטה של בנייה קלה המובילה לתוצאות יפהפיות המחזיקות מעמד היטב לאורך זמן.

בנייה קלה

אז כפי שנאמר לעיל, בניית מדרגות עץ עשויה לתת מענה מושלם לאורך זמן. אך חשוב לדעת שלא בכל המקרים זה אכן יהיה כך. על מנת שהתוצרים השונים של בנייה בעץ יוכיחו את עצמם לאורך זמן, חשוב מאוד להיוועץ באנשי מקצוע על מנת שאלו יבצעו את המלאכה בצורה הטובה ביותר.
אקסטרפארק – המומחים לכל מה שקשור לנושא של בניית מדרגות עץ, בניית דק עץ, בנייה קלה בעץ ועוד.

הבחירה הנכונה בחומרי הגלם המתאימים, הבנייה בטכניקות המתקדמות והבטיחותיות ביותר יחד עם עבודה מקצועית של צוות מנוסה, מובילים לתוצאות המושלמות.
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו