הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק איפאה

דק איפאה משדרג כל גינה וכל חצר או מרפסת. כל מי שרוצה להפוך את הסביבה שלו למקום יותר קרוב לטבע, יותר טבעי ויותר פסטורלי, יכול לעשות זאת בעזרת חיפוי עץ איפאה. החיפוי של דק איפאה משדרג מאוד כל חלל ובהשקעה יחסית קטנה ניתן למקסם את היופי של החלל ולהשפיע על האווירה שלו. מלבד החיפוי של הקרקע, אפשר גם לשדרג את המסגרת סביב החצר או הגינה באמצעות גדרות עץ איפאה. באופן כללי, עץ האיפאה מתאים מאוד לייצור דק ובמיוחד כאשר מדובר בחיפוי דק איפאה טבקו. התוצאה מרהיבה ונעימה במיוחד לעין.

חיפוי עץ איפאה    

כאשר הלקוח מעוניין לחפות את הקרקע באמצעות דק איפאה, הוא רוצה לשדרג את החלל בעזרת חיפוי עץ איפאה או לחילופין להקים גדרות עץ איפאה באמצעות דק איפאה טבקו, חשוב מאוד שהוא יפנה אל אנשי מקצוע אשר ייטיבו לבצע את המלאכה. רק אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את תחום הדק והם התנסו כבר בהתקנה של דק, רק הם ידעו לכוון ולהוביל את הלקוחות הפוטנציאליים ולייעץ להם מה יהיה הדק הכי מתאים עבורם.
 

גדרות עץ איפאה

כאשר מדובר בהצבה ובהתקנה של גדרות עץ איפאה, חשוב מאוד לשים לב כי העבודה תתבצע באופן מדויק על ידי אנשי מקצוע. חברת אקסטרפארק מציעים את השירות המושלם בכל מה שקשור לעבודות חיפוי באמצעות דק איפאה, דק איפאה טבקו ולא רק. מגוון חיפויים מכל הסוגי ולכל מטרה. אין ספק כי כל חלל ייהנה משדרוג של ממש הודות לחיפוי הנעשה על ידי דק איפאה.

דק איפאה טבקו

ההתקנה של דק איפאה חייב להתבצע בעזרת אנשי מקצוע אשר מכירים הטב את העבודה. לעיתים  חיפוי עץ איפאה, או אפילו גדרות עץ איפאה, לא מתקבלים כפי שהיו רוצים שהם התקבלו, רק בגלל שההתקנה לא נעשית כראוי.
דק איפאה טבקו אשר מיושם באופן זהיר ומדויק הוא דק שיעניק לכל חלל את המראה המושלם.
הדק משדרג מאוד הן מבחינת המראה הוויזואלי של המקום והן מבינת התחזוקה. חיפויי העץ אינם מסובכים לתחזוקה ולניקוי וקל מאוד לטפח ולשמור על הדק כאשר הוא במצב יפה וחדש לאורך זמן.

אקסטרפארק היא חברה העוסקת מזה שנים רבות בתחום והיא מציעה את השירות המושלם של התקנת דק לחיפוי כאשר הכול נעשה תוך שמירה על איכות הסביבה והקפדה על עבודה מקצועית ומדויקת.

חומרי הגלם כמו גם אופן הביצוע ויישום הדק מבטיחים הנאה מהמוצר לאורך ימים ושנים.
 

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו