הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק במבוק

הבמבוק משמש רבות בתחום המגורים והגינות. אנחנו מוצאים היום במקומות רבים דק במבוק אשר מעניק לכל אותם המקומות, חיפוי מושלם אך עדין. חיפוי של דק במבוק מבית אקסטרפארק מבטיח איכות ואמינות בין אם מדובר בבמבוק עבור דק למרפסת ובין אם אלו דקים מעץ אשר מהם יוצרים גדר במבוק. מדובר בעץ איכותי במיוחד אשר מעניק מראה מושלם ומרשים מאוד.

דק למרפסת

כאשר מדובר בדק אותו רוצים להתקין בתוך הבית, כמו דק במבוק לצורך חיפוי של דק למרפסת, שם ישנו יתרון מהותי עבור דק במבוק ביחס לשאר סוגים של דקים מעץ. כי גדר במבוק במרפסת אמור להיות איכותי, רחיץ, נעים לעין וכזה שבהחלט יכול להשתלב במרחב הביתי.  אם בגינה או בחצר אנחנו יכולים לעיתים להתפשר על דקים שהם אולי פחות איכותיים או עמידים, הרי שכאשר מדובר בחלל הביתי, שם אנחנו בדרך כלל רוצים את המוצרים העשויים מחומרי הגלם הכי איכותיים והכי טובים.

 

דקים מעץ

בשנים האחרונות אנחנו מוצאים במקומות רבים את השימוש באותם דקים מעץ. ניתן ליצור בעזרתם שילובים מדהימים בתוך שטחי גינות, בחצרות בתים וכדומה. הדקים הללו מעניקים מראה ייחודי תוך שמירה על המראה הטבעי של הגינה. מלבד המראה המרשים מבחינה ויזואלית, יש את היעילות והפרקטיקה שהדק תורם לגינה. אם זה דק במבוק הרי שיהיה הרבה יותר נוח ונעים לבלות בגינה גם כאשר האדמה רטובה מהגשם או ממי ההשקיה. כי בעזרת דק במבוק אפשר ליצור שבילים נוחים, גדר במבוק שיעניק הגנה על הפרטיות ולמעשה בכך הופך השטח של הגינה לשטח הרבה יותר מנוצל, בו אפשר לשבת, לבלות וליהנות.

גדר במבוק

חברת אקסטרפארק היא החברה אשר עליה תוכלו לסמוך כאשר אתם מעבירים לידיה את המלאכה של ייצור הדק וההרכבה שלו. כי כשמדובר בנושא של דקים מעץ, או דק למרפסת, גדר במבוק המיוצר על ידי דק במבוק, שם יש צורך במומחיות מיוחדת. בייבוש נכון של העץ על מנת שהוא יהיה אפקטיבי ולא יינזק בהמשך כתוצאה מחשיפה ללחות.

כאשר אתם משקיעים בדק למרפסת, לחצר, לגינה כמו גם לכל מקום אחר, אתם רוצים ליהנות ממוצר שייתן לכם מענה לאורך זמן. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם ללכת על פחות מהכי טוב. את זה בדיוק תקבלו באקסטרפארק.
חומרי ייצור הכי איכותיים והכי טובים עם הבטחה ואחריות לאורך זמן.

דק במבוק – הכי יפה, הכי חזק והכי איכותי!
מומלץ בחום!

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו