הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק לבית פרטי

על היתרונות של בית פרטי לא צריך לדבר. הוא נעים יותר, גדול יותר בדרך כלל מבית בבניין, שקט יותר ומרווח יותר. בבית פרטי יש בדרך כלל חצר עם מרפסת שמובילה אליה, והחצר הזו היא מקום אירוח נהדר ומקום להרגיש בו קצת טבע ולחוש את האוויר הנעים.

חצר של בית פרטי יכולה להיות מוזנחת או להיות יפיפייה וכיפית במיוחד, מקום בו תרצו לבלות שעות ארוכות וכך גם הילדים שלא יפסיקו לשחק בה. בשביל שזה יקרה אתם צריכים להשקיע בה מעט, ואחד הדברים החשובים שצריכים להיות בה הוא דק.

למה? כי דק הופך אותה למעין חצר כפרית. העץ הוא אלמנט טבעי והוא מוסיף נופך נהדר לסביבת הבית. מעבר לכך הוא נעים למגע ונוח להליכה, ויש בו משהו לעומת אדמה או מרצפות שנותן תחושת אווריריות. אך בשביל שהוא אכן יהיה כזה ובשביל שהוא יישמר שנים ארוכות, אתם צריכים לבחור דק באיכות גבוהה, ואם אתם מחפשים כזה, אתם חייבים להכיר את הדקים של חברת "אקסטרפארק".
 

דק לשנים ארוכות

דק לבית פרטי חשוף למזג אויר, לאבק ולמזיקים שונים, אך אם הוא איכותי אין סיבה שהוא לא יישאר במיטבו שנים ארוכות. חברת "אקסטרפארק" מציעה לכם פטנט ייחודי, דק על תשתית אלומיניום שחסינה מפני ריקבון ואינה תופסת חלודה. הפטנט נקרא "מערכת המגנט" והוא פטנט רשום של חברת "אקסטרפארק" העולמית, חברה שאותה "אקסטרפארק ישראל" מייצגת בבלעדיות פה בארץ.

למה לבחור דווקא דק של "אקסטרפארק"?

חברת "אקסטרפארק" רואה את עצמה כחלק מהמאבק לשמירה על איכות הסביבה, והיא מקפידה לעמוד בתקנים מחמירים שנוגעים לבנייה ירוקה ולכריתה ירוקה. החברה מציעה ללקוחותיה את חומר הגלם עצמו כמו גם התקנה וחיבור שלך הדק ושירות לקוחות לא פחות ממצוין.

הדקים של "אקסטרפארק" נשארים במצב מצוין שנים רבות. הם לא מצריכים החלפה שלהם ואף ניתן להעביר אותם ממקום למקום, כך שאם תחליטו למקם את הדק במקום אחר בחצר שלכם, ניתן יהיה לעשות זאת ללא בעיה, במהירות ובקלות.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לספק לכם פרטים נוספים.
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו