הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק לגינה

לא משנה אם אתם מאלו שאוהבים לארח בחצר הבית או כאלו שיש להם ילדים שנמצאים הרבה בחוץ, אם אתם זוג צעיר שזה עתה קנה בית פרטי או כאלו שכבר גרים בבית כזה שנים ארוכות ואתם רוצים לשדרג אותו עכשיו, אתם חייבים דק לגינה שישנה את פניה מהקצה אל הקצה.

למה? כי דק לגינה הוא יפה והוא נעים, הוא משתלב מצוין עם צמחיה וטבע והוא נוח ויציב, ובעיקר, הוא עושה חשק ללכת עליו או לשבת עליו עם כיסא, פוף או כל דבר אחר.

אבל דק לגינה צריך להיות איכותי כזה שיחזיק מעמד שנים ארוכות, ובדיוק בשביל זה יש את "מערכת המגנט" של חברת "אקסטרפארק", מערכת דקים איכותית, החדשנית והמתקדמת שפוחתה אי פעם!
 

קצת על הפטנט

דקים אמורים כפי שציינו להחזיק מעמד שנים ארוכות אך הבעיה היא שהם חשופים לנזקי מזג האוויר, לאבק ולמזיקים אחרים מכיוון שהם בחוץ. הפתרון הוא מערכת המגנט של "אקסטרפארק", מערכת שמעניקה גמישות מלאה, נגישות קלה ופשוטה ואפשרות לשימוש חוזר. מה זה אומר? זה אומר שאם מאיזו שהיא סיבה תחליטו להעביר את הדק ממקום למקום, אפשר יהיה לעשות זאת במהירות וללא כל בעיה.

הדק יושב על תשתית אלומיניום אל חלד שחסינה מפני ריקבון, מערכת איכותית שניתן להתקין אותה במהירות ובקלות יחסית. החברה מקפידה על עמידה בתקני איכות הסביבה על מנת לתרום את תרומתה לעולם בצורה מקסימלית.

דק לגינה קונים רק מ-"אקסטרפארק"!

חברת "אקסטרפארק" מציעה לכם ליהנות ממוצר איכותי, מוצר שנבדק בדיקות קפדניות ונמצא ככזה שעומד בכל דרישות התקן. החברה מומחית בייצור כל סוגי הדקים לכל סוגי המתחמים, ועושה זאת בהצלחה כבר 4 שנה כנציגה של חברת "אקסטרפארק" העולמית.

צוות החברה מיומן ומקצועי והרכיב כבר מאות דקים כאלו, צוות בעל אנשי מקצוע מנוסים שישמח לשרת גם אתכם ברמה הגבוהה ביותר.

על דק לא מתפשרים וחברת "אקסטרפארק" מציעה לכם את הטוב ביותר, פטנט חדשני שיחסוך לכם כאב ראש, עבודה מיותרת ולא מעט הוצאות.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים!

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו