הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק לדירה

אם יש לכם דירת גן או דירה עם מרפסת גדולה וכמובן דירת פנטהאוז. אתם יכולים לשדרג אותה עם דק לדירה. דק הופך דירה רגילה לדירה נעימה יותר וייחודית יותר והוא משתלב יחד עם צמחייה או אלמנטים דקורטיביים טבעיים אחרים. הוא יכול לבוא עם או בלי פרגולה והוא משטח שיהיה נעים לשהות עליו לבד, עם המשפחה ובטח עם אורחים שמגיעים לבקר.

דק צריך להיות איכותי, צריך להיות חזק ועמיד וצריך להיות כזה שמחזיק מעמד שנים ארוכות. הבעיה היא שרבים לא שורדים את פגעי מזג אויר או מפגעים אחרים, ותוך זמן קצר אפשר לראות בהם סדקים, אזורים עקומים ופגיעות שונות. אך דק לדירה של "אקסטרפארק" אינו דומה לשום דק שראיתם, בגלל הפטנט הייחודי זה ששומר עליו מכל משמר.
 

הכירו את "מערכת המגנט"

מערכת המגנט היא פטנט רשום של חברת "אקסטרפארק" העולמית, פטנט של דקים מעץ היושבים על פלדת אל חלד, אלומיניום שלא יכול להירקב או להיפגע. החומר מתאים לכל סוגי המשטחים בין אם הם פנימיים או חיצוניים, והוא ידידותי לסביבה ובעל תקן FSC לכריתה ירוקה ותקן LEED לבנייה ירוקה. מערכת המגנט מספקת את הפתרון הכולל לשמירה על הדק במצב מצוין שנים ארוכות, ו-45 השנים בהם החברה קיימת הפכו אותה לבעלת שם בתחום, ולשם נרדף לאמינות ולאיכות בלתי מתפשרת. אם אתם רוצים את הטוב ביותר לדירה שלכם, דק לדירה שישמש אתכם זמן רב בלי שתצטרכו להתעסק איתו, להוציא עליו כספים מיותרים ולתקן אותו, אתם צריכים את הדק של חברת "אקסטרפארק".

התקנה מקצועית ושירות מצוין

אז מה מציעה לכם חברת "אקסטרפארק", המובילה בתחום הדקים והחיפויים? חברת "אקסטרפארק" מציעה לכם חומר גלם מצוין, פטנט ייחודי שיאריך את ימיו של הדק בצורה דרמטית. מעבר לכך היא מציעה לכם התקנה מקצועית ושירות לקוחות מצוין כמו שלא הכרתם בישראל.

חברת "אקסטרפארק" שמה לעצמה למטרה לשמור על הוגנות, הגינות, יחס מצוין ללקוחות שלה וכמובן, מחירים אטרקטיביים.

אתם מוזמנים ליצור קשר וצוות החברה ישמח לתת לכם תשובות לכל שאלה שיש לכם!

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו