הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק למרפסת

אם יש לכם בית עם מרפסת ואתם רוצים להפוך אותה לפינת ישיבה כיפית ואותנטית, דק יכול לעשות את העבודה. הוא יהפוך את הבית לכפרי וטבעי יותר והוא יקרין לסביבה שלו וישנה אותה לגמרי. הוא נעים למגע והוא נוח לפעילויות של ילדים עליו והוא לגמרי בטוח, ויורת ויותר בעלי בתים מבינים את זה ובוחרים להפוך את רצפת המרפסת שלהם לרצפת דק.

אך בשביל שהוא יחזיק מעמד שנים ארוכות הוא צריך להיות איכותי, צריך להיות עמיד וצריך להיות חסין, ובדיוק בשביל זה יש את הדקים שלנו בחברת "אקסטרפארק" ואנו מביאים לכם פטנט פורץ דרך שישמור על הדק לאורך זמן ברמה גבוהה.
 

קצת על "מערכת המגנט"

מערכת המגנט של חברת "אקסטרפארק", היא מערכת דקים מתקדמת במיוחד, מערכת פורצת דרך שמתאימה לכל סוגי המשטחים. זו תשתית אלומיניום חסינה מפני ריקבון וכזו שלא מחלידה גם אם היא חשופה זמן רב לגשם. אחד היתרונות המרכזיים של המערכת הוא שניתן להעתיק אותה ממקום למקום ללא כל בעיה, מה שאומר שאתם יכולים להחליט לשנות את מיקומו של הדק בלי לפגוע באזור בו הוא הונח ועם מינימום בלגן.

חברת "אקסטרפארק" ישראל הינה נציגה של "אקסטרפארק" העולמית, והיא מייצרת את כל סוגי הדקים למתחמים חיצוניים ופנימיים כבר למעלה מ-45 שנה. החברה מציעה לכם מוצר איכותי כמו גם התקנה מקצועית על ידי צוות מנוסה ומדויק.

למה לבחור דווקא ב-"אקסטרפארק"?

אם אתם רוצים שהדק שלכם יחזיק מעמד לאורך שנים ואם אתם רוצים לחסוך בעלויות לאורך זמן ולנצל את תקציב עיצוב הבית שלכם בצורה חכמה, אתם חייבים דק למרפסת של חברת "אקסטרפארק". חומרי הגלם של המוצר הם ידידותיים לסביבה העומדים בתקני FSC (התקן לכריתה ירוקה) כמו גם תקני LEED (תקן לבנייה ירוקה) חיי המוצר ארוכים ולא צריך להחליף את הדק אחת לכמה שנים.

בחברת "אקסטרפארק" מקפידים על שירות לקוחות מצוין, על יחס אישי ובעיקר, על הרמה הגבוהה ביותר כמו גם מקצועיות בלתי מתפשרת.

צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף על דק איכותי למרפסת!
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו