הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק לפנטהאוז

אם יש לכם פנטהאוז או שאתם עומדים לרכוש אחד כזה, או אם אתם עומדים בפני שיפוץ של פנטהאוז ומחפשים דרכים לשדרג אותו, להפוך אותו ליפה יותר, מזמין יותר ונעים יותר, דק לפנטהאוז יכול לעשות את העבודה.

הוא יהפוך את הפנטהאוז לטבעי יותר, אותנטי יותר ורגוע יותר, הוא יכול להשתלב עם צמחייה מסביב או לעמוד איתן בפני עצמו, והוא יוסיף נופך ייחודי לבית שלכם. אך אם אתם כבר מרכיבים דק, כדאי שהוא יהיה איכותי וברמת גימור גבוהה, כדאי שהוא יותקן על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום ויהיה עמיד וחזק לאורך זמן, ובדיוק בשביל זה יש את "אקסטרפארק", החברה המומחית בתחום שתשמח להציג לכם את הפטנטים הייחודיים שלה בתחום, פטנטים חדשניים ששינו את עולם הדקים והחיפויים.
 

"אקסטרפארק" – איכות ואריכות ימים של החומר...

חברת "אקסטרפארק" מציעה לכם את "מערכת המגנט", פטנט רשום שפותח על ידי החברה שהיא הנציגה הבלעדית של חברת "אקסטרפארק" העולמית. מדובר על דק שמורכב על תשתית אלומיניום, תשתית איכותית "אל חלד" שחסינה מפני ריקבון. זהו דק שמחזיק מעמד שנים רבות וניתן אפילו להעביר אותו ממקום למקום בקלות ובמהירות.

חברת "אקסטרפארק" מציעה לכם דק שיישאר אתכם שנים ארוכות, יישמר במצב מצוין ולא ייפגע בסביבה. "מערכת המגנט" עמידה בתקנים לבנייה ירוקה כמו גם בתקני FSC שהינם תקנים לכריתה ירוקה. חברת "אקסטרפארק" רואה את עצמה כחלק מהמאמץ העולמי לשמירה על איכות הסביבה, ותורמת את חלקה על ידי הכנסת מוצר לשוק עם חומרי גלם ידידותיים לסביבה.

בוחרים "אקסטרפארק" – בוחרים בטובים ביותר!

אם אתם רוצים דק לפנטהאוז ואתם רוצים להיות שקטים, אם אתם רוצים לדעת שאתם מקבלים איכות וסטנדרט גבוהים במיוחד, אתם חייבים להכיר את הדקים של חברת "אקסטרפארק". ב-"אקסטרפארק" גם יספקו לכם את חומר הגלם וגם ירכיבו ויתקינו את הדק, כך שאתם יודעים שהבית שלכם בידיים טובות.  "אקסטרפארק" – למעלה מ-45 שנה של שירות מצוין ועבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים על הדקים והפטנטים שלנו!

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו