הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק מסביב לבריכה

ישראל היא מדינה שמזג האוויר שלה חמים ונעים משך חודשים ארוכים בשנה. מסיבה זו אנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים להקצות שטח מתוך הגינה שלהם לטובת בריכה או ג'קוזי. מדובר על בריכה אמתית ולא סתם כך בריכת פלסטיק ניידת ורדודה. אך הצבה של מתקן רטוב בחצר או לחילופין על גג הבית מציב בפנינו אתגר לא פשוט. הרטיבות המלווה את כל הסביבה, דורשת פתרון. רבים בוחרים להתקין דק מסביב לבריכה. דק מסביב לבריכה מהווה למעשה פתרון יעיל במיוחד מכל הבחינות כפי שנפרט בהמשך. אך חשוב לזכור כי בניית דק לבריכה חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע שייטיבו לתכנן נכון רצפת דק עם שיפועים מתאימים. דק לבריכה שאכן יעניק את המענה הרצוי והמושלם.

בניית דק לבריכה

חיפוי הקרקע שסביב הבריכה אמור להיות כזה שיהיה עמיד בפני רטיבות, הרצפה אמורה למנוע החלקות מסוכנות שעלולות להתרחש על קרקע רטובה והיא גם אמורה לשרוד את תנאי מזג האוויר שבחוץ. כמו השמש הקופחת, הגשמים בחורף וכו' .
 

דק מסביב לבריכה עשוי לתת את המענה המושלם לכל אותם הצרכים. דק מסביב לבריכה שמיישמים אותם בצורה נכונה, על ידי אנשי מקצוע יתרום לאזור הבריכה מהיבטים שונים.

אם זה מהבחינה האסתטית כאשר רצפת דק בהחלט תשדרג את המראה הכללי של החצר בשילוב עם הבריכה ומנגד תהיה התועלת של בניית דק לבריכה, כאשר המקום יהיה נוח לרחצה. החיפוי של דק לבריכה, הוא חיפוי נעים ופרקטי. הוא לא גורם להחלקה, הוא לא בעייתי באינטראקציה עם המים כך שמכל הבחינות מדובר בהחלט בפתרון מלא ומושלם.

דק לבריכה

כאשר מדובר בבחירה של דק מסביב לבריכה יש לשים לב לאפשרויות השונות. קיימת רצפת דק מסוגים שונים כאשר כל עץ נראה אחרת וברוב המקרים הוא גם 'מתנהג' אחרת בשטח. חשוב לשים לב כי בבריכה ישנה הרטיבות הרבה. החשיפה הגבוהה למים חייבת להילקח בחשבון כאשר שוקלים באיזה דק לבריכה לבחור. דק מסביב לבריכה שייתן את המענה לכל הצרכים הספציפיים של המקום.

רצפת דק

חברת אקסטרפארק מתמחה בדיוק בתחום הזה של ייצור רצפת דק למגוון מטרות שונות. אם זה דק מסביב לבריכה שאמור לקבל תשומת לב מיוחדת להתאמה מלאה של הדק לשטח הנתון ואם זה דק לחיפוי גינה או לצורך בניית גדר.

כאשר עולה צורך בבניית דק מסביב לבריכה, בניית דק לבריכה וכדומה, מומלץ מאוד להיעזר במומחים של  אקסטרפארק!
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו