הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק סינטטי

עד לפני כעשרים שנה ידעו כולם כי דק עשוי מעץ טבעי! לא היה מושג של דק סינטטי. רבים רצו ליהנות מהמראה המיוחד של הדק ולמרות הבעייתיות המסוימת שיש בדק העשוי עץ טבעי, הם עדיין בחרו להשקיע בו ולו רק בגלל המראה המיוחד.

כיום אנחנו שומעים יותר ויותר על התקנת דק סינטטי. דקים סינטטים, יש להם כמה וכמה יתרונות ואלו הצליחו לדחוף אותם עמוק לשוק של הדקים. שלא תטעו, דק סינטטי לגינה עשוי להיראות ממש כמו הדק הטבעי, כך שאם תבחרו דק סינטטי, עדיין יהיה זה מרשים ויפה לפחות כמו הדק הטבעי אשר עשוי ומיוצר מעץ.
 

התקנת דק סינטטי

כאשר מדובר בהתקנה של דק סינטטי, חשוב מאוד לשים לב כי מדובר במוצר איכותי שאכן נראה כמו המוצר המקורי. אם ייראו את חלקי הפלסטיק המרכיבים את הדק הרי שכל האפקט של הדק במראה טבעי לא יהיה קיים וחבל. על מנת שאכן התקנת דק סינטטי של דקים סינטטים ייראה ויתקבל טוב, כדאי מאוד לשים לב כי מדובר בחומרים איכותיים כמו גם בצוות מקצועי ומיומן אשר יבצע את המלאכה. כך התוצאה תהיה ממש מושלמת. דק סינטטי לגינה עשוי להיראות ולהתנהג ממש כמו דק טבעי ואמתי ומנגד יש לו יתרונות משלו. דק סינטטי שעשויי טוב ייראה ממש כמו הטבעי ואפילו עין מקצועית תתקשה להבחין בהבדל.

דקים סינטטים

דק סינטטי, בניגוד לדק הטבעי, יכול להחזיק מעמד יפה וחדש לאורך שנים רבות. בניגוד לדק הטבעי,  התקנת דק סינטטי בחצר מהווה פתרון מעולה עבור אנשים שלא רוצים להתעסק עם התחזוקה של הדק ועם הטיפוח שלו באופן עקבי. דקים סינטטים הם דקים שמעניקים מענה לאורך זמן כאשר בדרך כלל גם תהיה אחריות על המוצר למשך 25 שנה!

דק סינטטי לגינה הוא גם כן יעיל הודות לחסינות שלו מפני בעלי חיים, שרצים שונים ועוד שלל בעלי חיים שיש להם נטייה להסתתר בתוך מוצרי עץ שונים. דק סינטטי לעומת זאת יהיה נקי מפני אותם שרצים לא רצויים.

דק סינטטי לגינה

חברת אקסטרפארק מציע התקנת דק סינטטי לגינה כאשר החברה מבטיחה מוצר חזק ואיכותי במיוחד. המוצר אינו נהרס, אינו מתקלקל, אינו מארח טרמיטים, תולעי עץ ועוד שלל מזיקים הנוטים לחפור לעצמם מחילות בתוך העץ. דק סינטטי המיוצר מפלסטיק, הוא דק הרבה יותר איכותי וגם נשאר הרבה יותר יפה ביחס לאפשרויות האחרות.

דק סינטטי מבית אקסטרפארק – בחירה חכמה שמוכיחה את עצמה לאורך זמן
 
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו