הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

דק סמוי מעץ ארז

דק סמוי מעץ ארז כמו גם דק מעץ אורן מהווים תוספת דקורטיבית למבנים רבים, לגינות, לבריכות ועוד. למעשה ישנן כמה וכמה שיטות להתקנה של הדק בכל אותם המקומות. בין השיטות השונות, מוכרת במיוחד השיטה המבטיחה דק סמוי. בניית דק עץ המתבצעת באמצעות חיבורים סמויים בין התשתית לבין הדק כך שהתוצאה היא דק שלם, ללא חיבורים וללא ברגים. על פי רוב יהיה דק סמוי מעץ ארז. באמצעות עץ הארז, אפשר להגיע לתוצאות המרשימות והמושלמות ביותר.

דק סמוי

דק סמוי מעץ ארז הוא בעל יתרונות רבים ביחס לדק הרגיל. אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים היום דווקא את האפשרות של  התקנת דק סמוי מעץ ארז, בגלל האפשרויות הללו.
 

דק סמוי הוא דק שהוא לא רק יותר נקי ויפה לעין. הוא גם יותר בטיחותי, הוא יותר טבעי והוא גם הרבה יותר עמיד. נפרט בהמשך על כל אותן היתרונות של בניית דק עץ בהתקנה סמויה. אך בכל מקרה ברור כי ישנה העדפה בקרב הלקוחות המעדיפים את הדק המיוצר מעץ הארז על פני דק מעץ אורן.

בניית דק עץ

כאשר הולכים על בניית דק עץ, ברור כי יש לבדוק היטב, האם הדק יוכיח את עצמו בשטח ויהיה איכותי וטוב. דק מעץ אורן כמו גם מעצים אחרים, לא תמיד מתאימים למזג האוויר הישראלי. במקרים רבים העץ נאכל בעקבות חשיפה לרטיבות, הוא חשוף לתולעי עץ כמו גם למפגעים שונים. דק סמוי מעץ ארז זהו דק איכותי במיוחד והוא מבטיח עמידות מעצם טבעו.

מלבד התכונות של עץ הארז, כאשר ההתקנה היא סמויה, לא ייווצרו בו סדקים בגלל הכנסת הברגים, כמו כן לא תיווצר חלודה שנוצרת בדרך כלל במקומות אשר בהם מותקנים ברגים.

דק סמוי ובמיוחד אם זה דק סמוי מעץ ארז, מבטיח לנו איכות ועמידות לאורך זמן. זאת מלבד הבטיחות שיש במוצר חלק שהוא ללא ברגים מבצבצים.

דק מעץ אורן

דק המיוצר מעץ אורן הוא גם כן דק איכותי ונאה במיוחד. לעומת הביקוש הרב להתקנה של דק סמוי מעץ ארז, אנחנו מגלים כי יש ביקוש רב גם לסוג דק מעץ אורן. אך חשוב לדעת כי לא משנה אם מדובר בנושא של בניית דק עץ מאורן או דק סמוי מעץ ארז, הדבר החשוב ביותר הוא לשים לב לאיכות החומר וטיב העבודה.

חברת אקסטרפארק מציעה את הביצוע המקצועי ביותר עם חומרי הגלם הטובים ביותר.
אקסטרפארק – הדק המושלם לכל מטרה
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו