הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

התקנת דקים

הדק משדרג מאוד כל מקום בו מתקינים אותו. הן מבחינת המראה, הן מבחינת הנוחיות והן מבחינת התחזוקה והטיפוח. התקנת דקים מוכרת כיום במגוון מקומות. הנתון החשוב ביותר אליו יש להתייחס בעת בחירה בדק המתאים כמו גם בעת התקנת דקים, היא המומחיות והמקצועיות של אנשי המקצוע. בניית תשתית לדק, בחירה בדק המתאים ואחר כך גם התקנת דק טבעי או התקנת דק סינטטי דורשים מומחיות.
אקסטרפארק – הכתובת הטובה ביותר לכל מה שקשור לדק.

בניית תשתית לדק

התקנת דקים כפי שכבר ציינו דורשת מומחיות. אך הבסיס, המטלה הראשונה אותה יש לבצע בעת שבאים לטפל בנושא היא בניית תשתית לדק. התשתית אמורה להיבנות בצורה יסודית, מקצועית ונכונה. רק כך אפשר יהיה להתקדם הלאה לשלבים הבאים של התקנת דקים. התשתית היא למעשה היסוד שעומד מאחורי התקנת דק. לא משנה אם מדובר בהתקנה של דק טבעי או לחילופין התקנת דק סינטטי. כאשר הבסיס נכון, התוצאה תהיה בסופו של דבר מושלמת.
 

התקנת דק

התקנת דקים זהו תחום שהפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות. אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים לרצף את הגינה או לכל הפחות חלקים ממנה באמצעות התקנת דקים. זה יכול היות בקצות הגינה וזה גם יכול להיות התקנת דק כשביל באמצע הגינה. בניית תשתית לדק בתוך שטח גינה קיים מחייב התחשבות בצמחים הקיימים בגינה כמו גם באופן הצמיחה שלהם. התקנת דק סינטטי או טבעי אמנם ישדרג את הגינה, אך אם הוא לא ייעשה בהתאם, מהר מאוד יתגלו בעיות שונות שיעיבו על היופי הייחודי של הדק.

התקנת דק סינטטי

כאשר מדובר בנושא של התקנת דקים, אז אם בעבר הכרנו בעיקר את הדקים הטבעיים המיוצרים מעץ, הרי שכיום רבים מעדיפים לבדוק את הנושא של התקנת דקים סינטטיים דווקא. למרות שאין תחליף למקור והדק המיוצר מעץ הוא דק מרשים, דק איכותי מאוד ודק שבהחלט נותן מענה לאורך זמן, בכל זאת יש בדק הטבעי כמה וכמה חסרונות.  

אחרי הכול – דק טבעי מיוצר מעץ טבעי. עץ טבעי חשוף לבלאי, חשוף למזיקי עץ שונים וכמו כל דבר טבעי הוא לא באמת יכול לשרוד לעולם. התקנת דק סינטטי נותן למעשה את הפתרון עבור כל הבעיות אותן העלינו. הדק ישרוד למשך שנים רבות, הוא לא ייפגע ממזיקים והוא גם לא ידרוש תחזוקה.

נסכם. בניית תשתית לדק והתקנת דק טבעי או סינטטי, דורשים מומחיות, ידע וניסיון. אקסטרפארק – הכתובת שלכם לכל מה שקשור לנושא של התקנת דק.
 


 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו