הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

חיפוי לקיר טלוויזיה

פינת הטלוויזיה היא בבתים רבים הפינה הפופולארית ביותר. זו פינה בה בני המשפחה מתקבצים בסוף היום ולעיתים גם במהלך היום בשביל ליהנות מזמן איכות ביחד, זו פינה אליה מגיעים חברים, בני משפחה או אורחים אחרים, וזו פינה פעילה מאוד בעיקר בבתים בהם הטלוויזיה עובדת שעות נוספות.

לכן, קיר הטלוויזיה צריך לקבל תשומת לב עיצובית מיוחדת, צריך להקדיש לו מחשבה וצריך להשקיע בו. הוא יכול להיות קיר לבן חסר חיים או אפרורי ומשעמם ומצד שני, הוא יכול להיות חי ומעניין, מעוצב ויפה וקיר שנעים לשבת מולו. איך עושים את זה? עם חיפוי קיר לטלוויזיה, חיפוי מעץ שמשדר חמימות, יופי והרמוניה.

חיפוי עץ הוא קל להתקנה אך  הוא צריך להיות מדויק, ובעיקר, הוא צריך להיות איכותי וכזה שמחזיק מעמד שנים ארוכות. כדאי שהוא יהיה כזה שגם ניתן להוריד ולהעביר לקיר אחר אם רוצים בכך, ואת כל אלו מציע חיפוי קיר לטלוויזיה של חברת "אקסטרפארק".
 

"מערכת המגנט" – פטנט מושלם לשמירה על איכות החיפוי...

אם אתם מחפשים חיפוי לקיר טלוויזיה שיישאר איתכם שנים ארוכות, אם אתם לא רוצים להתפשר על איכות ועל רמת גימור גבוהה, אתם צריכים להכיר את "מערכת המגנט" פטנט מושלם לחיפויי קיר ולדקים. זו מערכת שמציעה תשתית אלומיניום חסינה מפני ריקבון וכזו שמוגדרת "אל חלד", תשתית שמחזיקה את העץ ושומרת עליו זמן רב. אפשר להרכיב אותה בקלות ואת זה עושים אנשי המקצוע של חברת "אקסטרפארק", ובעת הצורך, ניתן להעביר אותה ממקום למקום בקלות ובמהירות.

חברת "אקסטרפארק" – נעים להכיר...

חברת "אקסטרפארק ישראל" היא הנציגה הרשמית של "אקסטרפארק" העולמית, חברה שפיתחה פטנטים רבים בתחום זה ובתחומים אחרים והיא מייצרת חומרי גלם ברמה שלא הכרתם. החברה מקפידה על שמירה על איכות הסביבה ועובדת עם חומרים שעומדים בתקנים הרלוונטיים לבנייה ירוקה ולכריתה ירוקה.

צוותה חברה הוא צוות מיומן ובעל ניסיון רב בהתקנה ובפירוק, והוא ישמח לספק גם לכם שירות מעולה כזה שלא נתקלתם כמוהו עד היום.

צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!   
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו