הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

חיפוי עץ

יש לא מעט בתים, משרדים וחללים אחרים שסובלים מבידוד גרוע או נכון יותר להגיד, מ"אין בידוד". בחורף חייב להיות תנור דולק במקום ובקיץ אי אפשר בלי מזגן, מה שגורם לשימוש רב במשאבים ולהוצאות גבוהות. אחד הפתרונות הטובים ביותר לבעיה כזו הוא חיפוי עץ, חיפוי על קירות שמגביר את הבידוד בצורה משמעותית והופך את החלל לנעים יותר לשהייה.

חיפוי עץ גם תורם תרומה דקורטיבית משמעותית לבית או למשרד. הוא משדר נינוחות ואותנטיות, הוא משרה סביבו הרמוניה נעימה והוא תורם לאווירה במקום. אך חיפוי עץ יכול גם להינזק די במהירות ואם הוא לא איכותי הוא לא יחזיק מעמד שנים רבות. הוא גם צריך להיות כזה שקל להתקין ולפרק וכזה שניתן גם להעביר ממקום למקום אם יש רצון כזה.
 

הכירו את "מערכת המגנט"

בדיוק בשביל זה הומצאה "מערכת המגנט", פטנט רשום שפותח על ידי חברת "אקסטרפארק העולמית"  שמיוצגת על ידי "אקסטרפארק ישראל", הנציגה הרשמית בישראל שלה. המערכת מציעה חיפויים שיושבים על אלומיניום איכותי אל חלד, כזה שמתאים הן למתחמים חיצוניים והן למתחמים פנימיים. המערכת מציעה נגישות מלאה, גמישות ואת האפשרות לפרק ולהרכיב מחדש את החיפוי במקום אחר ללא כל בעיה. התשתית חסינה מפני ריקבון, חזקה ויפה וניתן לעשות בה שימוש שנים רבות ולשמור על חיפויים באיכות גבוהה. לא לחינם היא הולכת והופכת לפופולארית מאוד בשנים האחרונות.

חברת "אקסטרפארק" – המובילה בתחום!

חברת "אקסטרפארק" היא החברה המובילה בתחום חיפויי העץ והדקים והיא שמחה להציע ללקוחות שלה מוצרים ברמה גבוהה, עם אמינות ושירות שהם לא הכירו קודם לכן. חברת "אקסטרפארק" עובדת רק עם חומרים ידידותיים לסביבה, כחלק מהרצון לתרום את תרומתה לשמירה על הכדור.

החברה מציעה חומר גלם מעולה, התקנה מקצועית ושירות נהדר לאורך כל הדרך. היא מקפידה על יחס אישי לכל לקוח ולקוח ועל עבודה מוקפדת ומדויקת תוך חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר.

אם אתם רוצים לדעת יותר או אם אתם רוצים לבצע הזמנה, נשמח אם תיצרו אתנו קשר בהקדם ונציג שלנו יענה לכם על כל השאלות.

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו