הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

חיפוי קירות חוץ

חיפוי קירות חוץ זהו למעשה מעטה חיצוני ש'מלבישים' על המבנה בחלקים החיצוניים שלו. מדובר באפשרות לשדרג כל מבנה מהצד החיצוני ולהפוך אותו ליוקרתי ומהודר. חיפוי קירות חוץ יכול להיעשות באמצעות חומרים שונים. יש הבוחרים בסוגים שונים של אבן יש ההולכים על שיש ורבים בוחרים דווקא בחיפוי עץ. חיפוי קיר חיצוני הנעשה על ידי לוחות עץ, בדומה לאפשרות של חיפוי רצפה באמצעות עץ, משנים לגמרי את המראה החיצוני של המבנה וכך אפשר להפוך אפילו את חדר האשפה לחדר שנראה מהודר ומרשים. חיפוי קירות פנים וחוץ, חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע על מנת שהתוצאה אכן תהיה מושלמת.

חיפוי קיר חיצוני

רבים בוחרים לבצע חיפוי קירות חוץ על ידי לוחות עץ מסוגים שונים. אך חשוב מאוד לדעת כי קיימות שיטות שונות ליישום של העץ כאשר באים לבצע חיפוי קירות חוץ. תמיד כדאי להעדיף את השיטות המציעות חיפוי קיר חיצוני על ידי חיבורים סמויים. כך המראה המתקבל הינו חלק לגמרי ללא ברגים או סימני חיבור אחרים. מדובר בתוצאה אסתטית יפהפייה ומרשימה במיוחד.

 

חיפוי רצפה כמו גם חיפוי קירות פנים, עשויים שניהם אף הם להתבצע על ידי חומרי עץ שונים ולהוביל באופן כזה, של התקנה סמויה - לתוצאה מרשימה במיוחד.

חיפוי רצפה

בבתים רבים משדרגים היום את הריצוף בקלות רבה על ידי חיפוי רצפה. הדבר לא מחייב את הוצאת הרצפות הישנות. הפעולה מתבצעת ממש כמו חיפוי קירות חוץ או חיפוי קירות פנים, כאשר מחברים את החיפוי על גבי המשטח הרצוי. חיפוי רצפה הנעשה כמו חיפוי קירות חוץ או חיפוי קיר חיצוני, יחסוך בעבודה מצד אחד ומצד שני יוביל לתוצאות מדהימות. כי אין כמו ריצוף מעץ לבית. המראה המתקבל יהיה חמים וביתי, הרצפה תהיה יותר רכה ובולמת זעזועים וגם התחזוקה שלה תהיה הרבה יותר קלה ונוחה.

חיפוי קירות פנים

המראה הכפרי נכנס מאוד בשנים האחרונות לבתים רבים והרבה בוחרים דווקא את חומרי העץ השונים שישדרגו את הבית שלהם ויעניקו לו את המראה הכפרי והחמים. חברת אקסטרפארק מציעה את המענה המושלם לצורך הזה של חיפוי קירות פנים כמו גם חיפוי רצפה, כאשר התוצאה המושלמת מדברת בעד עצמה.

אקסטרפארק – הכתובת לכל מי שמעוניין ליהנות מחיפוי פנימי של קירות הבית והרצפה כמו גם  חיפוי קירות חוץ. התוצאות המרשימות שוות את ההשקעה ומשדרגות מאוד את הבית מבית ומחוץ.
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו