הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

חיפוי קיר

הנוף האדריכלי בישראל כבר מזמן קבל בכבוד גדול את העץ כחומר גמר המשמש בהרבה מאוד מקומות כחיפוי חיצוני. אנחנו מוצאים כיום מבנים רבים עם חיפויי עץ לקירות חוץ המשדרגים את המראה שלהם באופן מיוחד ומעניקים לו מראה נעים, חמים, כפרי וטבעי. חיפוי קיר באמצעות עץ דקורטיבי, משתלב היטב בהרמוניה הטבעית שבחוץ ולמעשה חיפוי קיר הנעשה באמצעות חיפוי עץ מצליח לשדרג כל מבנה משמים ולהפוך אותו ליוקרתי ומיוחד. חיפוי עץ לקירות חוץ הנעשה היטב, בכלים מקצועיים יחד עם ידע וניסיון, אכן יוצרים בסופו של דבר מראה מושלם.

חיפוי עץ

אנחנו מוצאים כי כיום יש ביקוש לביצוע של חיפוי קיר במבנים רבים. חיפוי קיר נועד למעשה להעניק מראה יפה, גימור מושלם ונעים לעין. חיפוי עץ נותן למעשה את המענה המושלם. חיפויי עץ לקירות חוץ נעשים היום באמצעות התקנה נסתרת. כלומר מה שאנחנו נראה בעין זה רק חיפוי עץ לקירות חוץ שהתבצע בצורה מושלמת ללא ברגים או חלקים אחרים שיפריעו לעין. כאשר ההתקנה היא סמויה, המראה יהיה הרבה יותר אלגנטי ויוקרתי עם מראה נקי ומושלם.
 

חיפויי עץ לקירות חוץ

כאשר מדובר בנושא של חיפוי קיר הנעשה באמצעות חיפוי עץ, חשוב מאוד לתת את הדעת לבחירה הנכונה בחומרי הייצור המתאימים. חיפויי עץ לקירות חוץ זה לא כמו טיח או אבן שאנחנו יודעים שהם חזקים ומסוגלים לעמוד בעומסים הצפויים להם בחוץ. חיפוי עץ לקירות חוץ מחייב אותנו לבחור בעץ איכותי, בעץ מתאים, בעץ שיוכיח את עצמו לאורך ימים ושנים, ללא בלאי, ללא מזיקים שיחדרו אליו ובאופן כללי בכזה שייתן לנו מענה לאורך זמן. חיפוי קיר כזה אכן ישדרג מאוד את המראה.

חיפוי עץ לקירות חוץ

חיפוי קיר עשוי להעלות את קרנו של כל מבנה. גם אם מדובר בחדר אשפה, חיפויי עץ לקירות חוץ יעניקו לחדר מראה אלגנטי ונעים. כך הוא גם ישתלב יפה בנוף הכללי ויעניק מראה נעים במיוחד.

אך חשוב לזכור כי אם העבודה לא תיעשה כראוי, בצורה הנכונה והמקצועית, התוצאות תהיינה עלובות ולא מחמיאות כלל. יש עצים המומלצים לשימוש לצורך חיפוי קירות חיצוניים ויש עצים שהם הרבה פחות מומלצים. יש את אלו שיישארו יפים לאורך זמן אך מנגד יש את העצים מאיכות ירודה שיהיו מאוד מאכזבים.

אקסטרפארק - חיפוי עץ לקירות חוץ למי שלא רוצה להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
התקנה מקצועית ובחירה בחומרי גלם איכותיים, יתנו את המענה המושלם לאורך זמן.

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו