הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

חיפוי קיר

חיפוי קיר הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד. הוא יכול להסתיר פגמים בקיר, הוא הופך אותו לבעל מראה טבעי ואותנטי, הוא משנה במראהו את כל המרחב והוא פשוט יחסית להתקנה. מעבר לכך, אם הוא מעץ הוא גם משמש כבידוד איכותי מה שהופך את החלל לנעים יותר גם בחורף וגם בקיץ – בקיץ קריר יותר ובחורף, חמים. חיפוי קיר גם משתלב עם אלמנטים שונים בחלל ולרובינו יש ריהוט מעץ או חפצים דקורטיביים אחרים מעץ, והוא משדר אינטימיות יחד עם יוקרה.

אך בשביל שהוא יחזיק מעמד שנים ארוכות, הוא צריך להיות באיכות גבוהה. חיפוי כידוע עלול להינזק, עלול להיפגע ולהירקב וחברת "אקסטרפארק" מציעה לכם פטנט ייחודי, פטנט רשום שאלפים רבים ברחבי העולם עושים בו כבר שימוש.

 

חיפוי קיר עם "מערכת המגנט"

מערכת המגנט היא מערכת בה העץ יושב על אלומיניום אל חלד, כזה שלא יכול להינזק ולא יכול להיפגע ומחזיק מעמד שנים ארוכות. למה הוא נחשב לפטנט? קודם כל כפי שציינו כי הוא שומר על איכות לאורך שנים, אך הוא גם גמיש, בעל נגישות מלאה ומאפר להזיז את החיפוי ממקום למקום בקלות ובמהירות.
כן, אם תחליטו שהחיפוי לא מתאים לקיר ספציפי אלא יותר לקיר אחר בבית, במשרד או בכל מקום אחר, לא תצטרכו לרכוש אחד חדש. ניתן יהיה להעביר במהירות ובקלות את החיפוי הקיים ללא נזק וללא כל בעיה.

למה לבחור דווקא בחברת "אקסטרפארק"?

אם אתם צריכים חיפוי קיר כמו גם דק למרפסת, לגינה או לכל מקום אחר, חברת "אקסטרפארק" תשמח לספק לכם חומר גלם מצוין כמו גם שירותי התקנה ושירות לקוחות ברמה גבוהה. החברה מקפידה על חומרים ידידותיים לסביבה, על עמידה בתקנים רלוונטיים ועל מוצרים בעלי חיי מדף ארוכים במיוחד. את כל זה היא עושה באמצעות "מערכת המגנט" כמו גם פטנטים אחרים, פטנטים רשומים המעידים על חדשנות החברה כבר מעל ל45 שנה.

אם אתם רוצים לדעת יותר על החיפויים והדקים של חברת "אקסטרפארק", כל מה שאתם צריכים הוא ליצור קשר, ונשמח לסייע לכם במהירות!

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו