הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

פרגולה מעץ אורן

בעבר לא נראו הפרגולות בנופים העירוניים. הם היו מוכרים בעיקר מהאזורים הכפריים, מהצימרים וחדרי האירוח שם הם כיכבו בעיקר. אך כיום אנחנו מגלים יותר ויותר פרגולות גם בנוף העירוני ואפילו במרפסות הבתים.

הפרגולה הכי מוכרת היא כמובן פרגולה מעץ אורן. פרגולה מעץ אורן היא פרגולה איכותית וטובה הנותנת מענה מושלם לאורך זמן. ישנם מקומות בנוף העירוני, שם יהיה צורך בבניית פרגולה עץ תלויה. פרגולה תלויה מעץ נדרשת בעיקר במרפסות בתים שממוקמים בקומות גבוהות שם אין אפשרות לקבע את הפרגולה לקרקע. חשוב לזכור ולדעת כי בנייה של פרגולות עץ דורשות התמחות מיוחדת של צוות מקצועי ומיומן שיודע איך וכיצד לבצע את המלאכה בצורה הכי נכונה והכי טובה.
 

פרגולה עץ תלויה

פרגולה מעץ אורן היא כאמור הפרגולה המוכרת ביותר. אך ישנם המקרים עליהם כבר כתבנו לעיל, שם יהיה צורך לחשוב על פתרונות יצירתיים כמו התקנת פרגולה עץ תלויה. פרגולה מעץ אורן המיוצרת בצורה הנכונה, תוכל בהחלט להוות מענה כאשר יש צורך דווקא בייצור פרגולה תלויה מעץ, בתנאי ששאר התנאים והנתונים בשטח יתאימו למטרה. באופן כללי פרגולות עץ המותקנות באופן מקצועי ובטיחותי, עשויים לתת מענה מושלם לאורך זמן.

פרגולה תלויה מעץ

פרגולה תלויה מעץ  היא פרגולה שמחוברת על פי רוב לצד המבנה והיא מבוססת היטב באופן כזה שהיא לא תהווה חלילה מפגע בטיחותי. אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים כיום ליישם פרגולה מעץ אורן בתור פרגולה עץ תלויה והם מעדיפים אותה על פני הפרגולות המיוצרות מאלומיניום. הם לא מוכנים לוותר על היופי הטבעי שהעץ מעניק ועל המראה הייחודי שיש לפרגולה העשויה עץ. פרגולה מעץ אורן מהווה למעשה מענה כמעט לכל אחד ולכל צורך וגם בהתאם לקומה בו מבקשים לבנות את אותן פרגולות עץ.

פרגולות עץ

כאשר אתם מעוניינים לבנות פרגולה מעץ אורן, או פרגולה עץ תלויה, עליכם לפנות אל אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בייחוד בתחום של בניית פרגולה מעץ אורן. חשוב שיהיה להם את הידע הטכני ואת הכלים המקצועיים ליישום נכון של פרגולה תלויה מעץ, כך תוכלו להיות בטוחים כי המלאכה תיעשה באופן הכי נכון והכי בטוח.

לסיכום - כשאתם רוצים להיות בטוחים כי המוצר ייתן לכם מענה לאורך זמן ויישאר איכותי ויפה למשך שנים ארוכות, אתם לא יכולים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

אקסטרפארק – אנשי המקצוע שאתם מחפשים.
אקסטרפארק – המקום המתאים לייצור פרגולות עץ מכל סוג לכל מטרה.

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו