הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

פרגולה עץ תלויה

הפרגולה תופסת בשנים האחרונות מקום בטוח וגם יוקרתי. בהרבה מאוד מקומות, כמו בתי מלון, צימרים, מסעדות וגם בבתים פרטיים, אנחנו מוצאים את הפרגולה. אז אם חשבתם עד היום שרק מי שמתגורר בקומת קרקע ויש לו גינה או מרפסת, יכולים ליהנות מפרגולה, הרי שאנחנו כאן כדי לספר לכם על האפשרות של פרגולה עץ תלויה. פרגולה עץ תלויה מאפשרת גם למי שרוצה ליצור את הפרגולה בקומה גבוהה, ליהנות מהאפשרות הזו.

בדומה לאפשרות של גגות רעפים תלויים, כך גם פרגולה תלויה מעץ, נתפסת ומחוזקת על ידי ברגים, לחלק החיצוני של המבנה. כתוצאה מכך, מתקבלות פרגולות תלויות חזקות ובטוחות.
 

גגות רעפים תלויים

גגות רעפים יוצרים אלמנט כפרי ונעים לעין. בנוף העירוני אנחנו כבר כמעט ולא מוצאים את גגות הרעפים. אם בעבר עוד יכולנו להבחין בהם פה ושם גם בערים הגדולות הרי שכיום הדבר שמור בעיקר לאזורים הכפריים או במושבים הקטנים. בכל זאת, רבים לא מוכנים לוותר על המראה הפסטורלי המתקבל באמצעות הרעפים. הם מוצאים את המענה בדמות גגות רעפים תלויים. בדיוק כמו שאפשר ליצור פרגולה עץ תלויה באמצעות חיבורים חיצוניים, כך גם אפשר ליצור את גגות הרעפים. ברור כי עבודה כמו פרגולה עץ תלויה או פרגולה תלויה מעץ, דורשות עבודה מקצועית ואיכותית, כך גם עם גגות הרעפים.

פרגולה תלויה מעץ

כפי שכבר ציינו לעיל, האפשרות של פרגולה עץ תלויה, פותחת למעשה עבור אנשים שאין להם קרקע יציבה לצורך הקמת פרגולה, ליהנות גם כן מהאפשרות. פרגולה עץ תלויה במבנה שיש בו גם גגות רעפים תלויים, כבר הפכו מזמן לחזון נפרץ גם באזורים עירוניים, בקרב אנשים שלא מוכנים לוותר על היופי ועל המראה המיוחד והכפרי.
פרגולה תלויה מעץ המיושמת בצורה הנכונה, מעניקה מענה בטוח לאורך זמן. פרגולות תלויות יוצרות מראה מושלם ופסטורלי.

פרגולות תלויות

חשוב לזכור כי כאשר מדובר בנושא של פרגולה עץ תלויה, לנושא של התקנה בטוחה ישנה חשיבות רבה. אנחנו לגמרי לא יכולים לזלזל בה. רק חברה אמינה תהיה מסוגלת לייצר פרגולה עץ תלויה שתוכלו להיות בטוחים באיכות שלה כמו גם ברמת הבטיחות שלה. כמו בנושא של גגות רעפים תלויים, כך גם עם פרגולה תלויה מעץ. פרגולות תלויות שמיוצרות על ידי אנשי מקצוע יוכלו להבטיח כי התוצאה תהיה בטוחה, בטיחותית ותבטיח עמידות לאורך זמן.
אקסטרפארק זוהי הכתובת לכל מה שקשור לעבודות עץ.

באקסטרפארק יתנו לכם את המענה המושלם גם כשמדובר בפרגולות תלויות.
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו