הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

פרגולות מיוחדות

פרגולות מיוחדות הופכות כל מקום בו בוחרים להתקין אותם, למקומות יותר מיוחדים ויותר מעוצבים. אנחנו מוצאים כי פרגולות מיוחדות מוצבות כיום במגוון גדול של מקומות כאשר אלו תורמים מלבד צל, הרבה יופי וחן למקום. פרגולות מעוצבות קיימות כיום הן בתור פרגולות הצללה בבתים פרטיים והן למקומות ציבוריים כמו חנויות, מסעדות, צימרים וחדרי אירוח.

פרגולות ודקים המיוצרים על ידי אנשי מקצוע מעניקים מענה מושלם לאורך זמן.

פרגולות מעוצבות

פרגולות מיוחדות ומעוצבות קיימות כיום ממגוון חומרים. אם בעבר ידענו כי פרגולות מיוחדות מיוצרות אך ורק מעץ על סוגיו השונים, הרי שכיום אנחנו מוצאים כי רבים מעדיפים פרגולות מעוצבות המיוצרות דווקא מאלומיניום. פרגולות הצללה מאלומיניום אמנם לא מתאים לכל מקום ויהיו מקומות אשר בהם יתאימו דווקא פרגולות ודקים העשויים עץ. אך לא נוכל להתעלם ממגוון היתרונות שיש לאלומיניום ההופכות את האלומיניום לאופציה המועדפת בקרב רבים. אך ברור כי כל אחד אמור לבחון את האפשרויות השונות ולהתאים לעצמו את המוצר הכי נכון מבחינת הצרכים ובהתאם למטרות השונות.
 

פרגולות הצללה

פרגולות מיוחדות רבות מותקנות כיום לצורך פתרונות הצללה כאשר המטרה היא לנצל שטח נתון ולהפוך אותו לנעים ונוח הודות לפתרונות ההצללה. פרגולות מיוחדות המוצבות בחצרות או בגינות פרטיות וכמובן גם פרגולות מעוצבות המוצבות מחוץ לצימרים או חדרי אירוח, משדרגות את שטח האירוח כאשר ישנה האפשרות לבלות גם מחוץ לצימר או לחדר האירוח. אך חשוב לזכור כי פרגולות הצללה כמו גם פרגולות ודקים אמורים להיות מותאמים למקומות שם הם מוצבים על מנת שהם אכן יתנו את המענה לצרכים הספציפיים במקום. מטבע הדברים יהיו הפרגולות חשופות לפגעי מזג האוויר. מזג האוויר הישראלי לא עושה טוב עם מוצרים העשויים עץ וברוב המקרים אם אלו לא יתאימו לעוצמה כזו, התוצאה תהיה פרגולה שמהר מאוד תאבד את יופייה ואת זוהרה.

פרגולות ודקים

פרגולות מיוחדות לכל מטרה שהיא, אמורות להיות מיוצרות ומותקנות באופן מקצועי על מנת שהם יתנו את המענה המושלם. פרגולות מיוחדות הן בעצם פרגולות מעוצבות ומותאמות באופן אישי בהתאם למטרה המיוחדת שלהם. על מנת שניתן יהיה ליהנות מאותן פרגולות הצללה, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים העוסקים בתחום הספציפי הזה של ייצור פרגולות ודקים. חברת אקסטרפארק – היא המומחית לכל מה שקשור לנושא של פרגולות ודקים.
אנשי המקצוע של אקסטרפארק ישמחו ליצור גם עבורכם את הפרגולה או את הדק המושלמים לצרכים ולמטרות שלכם.
 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו