הדק המתקדם בעולם!
|  072-33-80-379

דקים וחיפויים בפטנט ייחודי!

​ 

דקים:

חיפויים:

תקרות עץ

תקרה היא בדרך כלל אזור בבית בעל מראה לבן ושטוח, מראה משעמם שאפשר לשנות אותו ולקחת אותו למחוזות נפלאים. הרי אנו משקיעים בלי סוף בעיצוב הבית שלנו, מקפידים על כל פרט ופרט, רוכשים ריהוט מתאים וחפצים דקורטיביים שונים ועושים שינויים אחת לכמה זמן. אז למה שהתקרה לא תהפוך גם היא לאזור שיקרין על הבית? למה להעניק לחלל מראה חם ונעים?

את זה בדיוק עושות תקרות עץ, תקרות מעוצבות שהופכות את החלל לביתי ואותנטי. מי שיש לו תקרת עץ מקבל אין סוף מחמאות מחברים, בני משפחה או מבקרים אחרים בבית שלו או בחלל שברשותו (משרד וכדומה)

אם אתם רוצים לשדרג את התקרה שלכם, לשנות אותה ולהתקין בה עץ, אתם צריכים להכיר את חברת "אקסטרפארק" המובילה בתחום וזו שפיתחה פטנט מדהים להארכת ימיה של התקרה.
 

יתרונות תקרה מעץ

הנה כמה יתרונות של תקרות עץ. תקרה מעץ יכולה להיות בסגנונות שונים – קובייה, רשת, אריחי עץ ואחרים. אפשר לבחור צבע שמתאים לחלל ויפרגן לו וכמובן, תקרה מעץ כמו גם חיפוי קיר מעץ תורמים לבידוד בחלל. אך בשביל שהיא תתרום לחלל לשנים ארוכות, בשביל שהיא תהיה חזקה ויציבה אסור לכם להתפשר על איכות וכמדברים על איכות הכוונה היא לחברת "אקסטרפארק" המובילה בתחום.

מערכת המגנט של חברת "אקסטרפארק"

חברת "אקסטרפארק ישראל" היא נציגה רשמית של חברת "אקסטרפארק" העולמית, חברה שפיתחה פטנטים שונים וביניהם פרופילים איכותיים מאלומיניום שלא ניזוקים, לא נרקבים ולא מחלידים והם משמשים כבסיס לעץ שיושב עליהם. החומרים מהם מיוצרים הפרופילים הינם חומרים ידידותיים לסביבה, חומרים העומדים בתקנים רלוונטיים כמו תקן LEED לבנייה ירוקה ותקן FSC לכריתה ירוקה.

החברה מציעה את חומר הגלם עצמו כמו גם התקנה של תקרות עץ, חיפויי קיר ודקים על ידי צוות מיומן ומקצועי, צוות בעל ניסיון רב שישמח לשרת אתכם נאמנה. החברה חרטה על דיגלה שקיפות ואמינות והיא מקפידה על כל פרט גדול כקטן בכדי שהעבודה שהיא מבצעת תהיה לא פחות ממושלמת.

צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף!

 
072-33-80-379
כוכב יאיר ת.ד 360


השאירו פרטים

שעות פתיחה:
 10:00 – 18:00 | יום ו’: 09:00 – 14:00
 

וניצור אתכם קשר בהקדם

 


הבלוג שלנו